Dovolená v exotice začíná už na letišti

  • admin
  • Listopad 28, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dovolená v exotice začíná už na letišti

Máte tušení, že byste mohli najít pod stromečkem nějaký dovolenkový vánoční dárek? Těšíte se na okamžik, až rozlepíte obálku a vykoukne na vás voucher s obrázkem palmy, zapadajícího slunce a drinku na pláži? Pak jsme naladěni na stejnou vlnu. Dovolené v exotice jsou prostě v kurzu a pramálo na tom mění i pandemická krize. Letět za teplem je nadílkou se zaručeným úspěchem.

Abyste si dovolenou užili od A do ZET, je třeba se na ni dobře organizačně připravit. Prvotní dojem by nemělo zkazit parkování na letišti, což je zejména v případě letiště Ruzyně docela problém. Se Smile parking je parkování na letišti Václava Havla daleko příjemnější záležitostí, než když jedete takzvaně na blint a doufáte, že někde auto umístíte.

Co je to Smile parking?

Pokud si objednáte službu Smile parking, dojedete a zaparkujete přímo na letišti. Přeparkování vozu na nedaleké sekundární parkoviště zajistí agenturní zkušený řidič. K dispozici pro vás má venkovní plochy i kryté garáže. Vy už si budete spokojeně hovět na sedadle v letadle a budete se kochat panoramaty, zatímco o vaše auto bude perfektně postaráno. Vaše radost, pro Smile starost.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Nemusíte se ničeho bát. Zaparkování vašeho vozu na sekundárním parkovišti je naprosto bezpečné. Odstavnou plochu chrání plot s ostnatým drátem, který je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a je plně pojištěna.

Parkování s očistou v ceně

Po příjezdu vám vůz ručně vyčistí a umyjí. Služby si můžete přiobjednat v průběhu rezervace či při příjezdu na letiště. Cenu služby si snadno vypočítáte přímo na rezervačním formuláři Smile parking. V klidu vašeho domova můžete provést rezervaci. Zaplatit lze snadno při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou. Vaší idylické dovolené už opravdu nestojí nic v cestě.