Cestovní pojištění do zahraničí pro vaši klidnou dovolenou

  • admin
  • Prosinec 11, 2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cestovní pojištění do zahraničí pro vaši klidnou dovolenou

Při plánování vaší dovolené pamatujte i na cestovní pojištění. Během cestování může nastat situace, kdy se vám pojištění bude hodit. Cestovní pojištění si můžete sjednat i online a nezabere vám to mnoho času.

Jaké výhody nabízí cestovní pojištění do zahraničí?

Mezi hlavní výhody patří připojištění zdravotní. Možná nyní namítnete, že budete cestovat pouze po zemích EU a k tomu vám stačí kartička zdravotní pojišťovny. Na tu vám sice bude poskytnuta odpovídající zdravotní péče, ale v celé řadě případů budete muset doplácet léky či nějaký druh ošetření. (Určitě by vám na cestách neměla chybět lékárnička se základními léky, než se dostanete k lékaři.) Tyto výlohy pomáhá krýt kvalitní cestovní pojištění do zahraničí. Kromě toho obsahuje i další druhy připojištění mezi něž patří pojištění zavazadel, připojištění storna zájezdu nebo připojištění odpovědnosti za škody způsobené třetí osobě.

Velkou výhodou je i asistenční služba, kterou můžete kontaktovat kdykoli, s jakýmkoli dotazem. Kromě toho by měla být první, komu zavoláte v případě jakýchkoli komplikací. Operátoři vám sdělí potřebné informace a údaje, které budete potřebovat v případě obtíží. Doporučí partnerské zdravotnické zařízení, ve kterém se necháte ošetřit a nebudete platit žádné poplatky. Tato zařízení jsou prověřená a poskytují kvalitní zdravotnickou péči. Poradí, jak postupovat a na koho se obrátit v případě ztráty zavazadel, pomohou v případě potřeby tlumočníka nebo bezpečné dopravy domů.

YesPojištění vám nabízí možnost spočítat si online výši cestovního pojištění do zahraničí od většiny tuzemských pojišťoven v klidu a pohodlí domova.

Jak si sjednat cestovní pojištění online?

Je to velmi jednoduché, postačí zadat základní údaje o cestě – cíl, datum odjezdu a příjezdu, typ cesty, počet osob a jejich věk. Kalkulačka vám nabídne možnosti jednotlivých pojišťoven. Vy si vyberete takovou nabídku, která vám bude vyhovovat a tu si můžete sjednat ihned online. Pojištění je platné od okamžiku jeho uhrazení.