Víte, kde koupit jízdní kola pro celou rodinu a ještě ušetřit?

  • admin
  • Únor 10, 2024
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Víte, kde koupit jízdní kola pro celou rodinu a ještě ušetřit?

Také uvažujete o tom, že koupíte sobě, vaší ženě i dítku nová jízdní kola? Možná jste zatím vlastní kolo ještě neměli a půjčovali jste si jedno se sourozencem. Své našetřené peníze chcete věnovat do cyklo oblečení, a babička s dědou koupí kolo? Ať je to jakkoli, mnohé modely ve výborné kvalitě od nejlepších výrobců nabízí Bikero.cz.

Kvalitní dámská kola levně

Jak už jsme sdělili, jízdní kola nabízí Bikero.cz skutečně výhodně. Velmi často zde probíhají nejrůznější slevy, výprodeje nebo je k dispozici slevový kupon, s nimiž při nákupu značně ušetříte. To platí i v případě, že vás zajímají dámská kola nebo třeba elektrokola.

Dámská kola vybírejte podle výšky uživatelky a podle toho, kde bude nejčastěji jezdit. Buď můžete zvolit klasické modely, horská dámská kola nebo dámská krosová a trekingová kola. K doporučovaným právě teď patří např. dámské kolo od CTM – CHARISMA 2.0 29“ v tmavě šedé perleť / tyrkysové barvě 2023. Právě teď je v prodeji za příjemných 12 999 Kč, tedy se slevou 1 000 Kč.

Pokud chcete investovat do kola více, zamlouvat se vám jistě bude dámské horské kolo LEVIT – CORAX Bosch CX 3 625 mid steel-blue anthracite pearl, což je kolo s koly o velikosti 27,5 palců, které se vyznačuje snadnou ovladatelností a hbitostí i ve složitém terénu. Je lehké a jízda na něm je zábavou.

Lehká dětská kola

Pro děti vybírejte dětská kola s ohledem na jejich výšku i zdatnost v jízdě. Často kupované jsou dětská kola 16, která jsou určená pro děti od 4-6 let věku. Pro nejmenší zvolte kvalitní odrážedlo, na kterém se naučí držet balanc a snáze se bude učit na kole. Větším dětem můžete volit kola horská, která jsou velmi oblíbená i mezi dospělými. 

Při výběru zohledněte váhu kola tak, abyste koupili kolo do 10 kg. Pokud je těžší, dětem je jezdí nesnadno a zbytečně se u jízdy namáhají. To je může až odradit od kola, což jistě nechcete.

Bohatou nabídku dámských, pánských i dětských kol najdete na Bikero.cz. Podívejte se a nechte si v případě potřeby poradit. Tady vám doporučí model s ohledem na vaše potřeby a přání. Budete jistě spokojeni.