S jazykovým kurzem bude výuka jazyků snadná

  • admin
  • Leden 28, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem S jazykovým kurzem bude výuka jazyků snadná

Rozhodli jste se naučit se nový jazyk a přemýšlíte nad tím, kde svoje rozhodnutí zrealizovat? Pomohou vám kurzy praha online.

Jazyková škola Britannika

Nachází se v centru Prahy a byla otevřená již v roce 2009. Díky dlouholetému působení a výuce získala nejen zkušenosti, ale i pověst velmi populární školy. Popularitu jí získaly nejen jazykové kurzy online, ale i zajímavý výukový program, který nabízí svým zájemcům. Samozřejmostí jsou pak kvalitní lektoři. Za zmínku stojí i zajímavý systém zapůjčování učebnic, příznivé ceny a velmi atraktivní nabídky pro věrné zájemce.

Škola se zaměřuje na výuku deseti světových jazyků. Využít můžete jak kurzy individuální, tak i firemní nebo skupinové. Kurzy mají různé zaměření – všeobecné, konverzační, obchodní nebo specializované. Ničím neobvyklým není ani příprava k různým zkouškám. Jako novinku škola nabízí studijní zahraniční pobyty do různých destinací. Patří mezi ně Itálie, Španělsko či Malta.

Výuka

Využívá jednotný metodický přístup. Během něho jsou kombinovány různorodé kreativní metody a procvičování a to jak ústní formou (poslech, četba, mluvení), tak i písemnou. Během kurzu využijete učebnice, audio a video prostředky, které představují její nedílnou součást. Každý lektor vede motivující cestou výuky. Během ní se naučíte mluvit, rozumět, číst i psát vybraným jazykem.

Zajímavá nabídka

Tu představuje individuální výuka, která patří mezi vysoce efektivní způsoby, jak se naučit cizí jazyk. Lze ji absolvovat prezenčně nebo online. Záleží na tom, čemu dáváte přednost. Sami si stanovujete počet hodin v měsíci. Výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři nebo rodilí mluvčí. V nabídce naleznete kurzy všeobecné angličtiny, ale i další specializované – obchodní, administrativní, medicínskou angličtinu jak pro lékaře, tak i zdravotní sestry, nebo angličtinu z oboru technologie či cestovního ruch. V nabídce však naleznete také obchodní němčinu či ruštinu.