Fotopast je spolehlivější než hlídací pes

  • admin
  • Duben 3, 2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotopast je spolehlivější než hlídací pes

Dokážete zjistit, když se k vám dostane někdo na pozemek? Pokud máte psa, možná podle štěkotu poznáte, že u vás někdo je, ale pes vám takovou osobu jen těžko popíše. Fotopast však ano. Tento přístroj našel největší využití jako prvek pro ochranu majetku. Fotopasti jsou cenově výhodné a kdokoliv je může využít k tomu, aby mu střežily majetek. Jejich použití je velmi snadné, stačí je umístit na strom a správně nastavit.

Dokonalý přehled o dění na pozemku

Co když si váš pozemek obhlíží zloděj? Možná je pod okny stalker, vandal nebo k vám chodí nějaké zvířátko. Díky fotopasti rychle a snadno zjistíte, co se děje. Každá fotopast má PIR čidlo, které dokáže zaregistrovat tepelný pohyb. Když k tomu dojde, fotopast okamžitě vetřelce vyfotí. Záběru není možné uniknout. Zatímco se nezvaný host pohybuje po vašem pozemku, nemá ani tušení, že ho zaznamenává fotopast. Můžete si nastavit, jestli chcete, aby zaznamenávala fotografie, videa nebo obojí. Také si nastavíte, jestli má být fotopast aktivní nonstop nebo jen v určitou dobu. Fotopast plně funguje i za naprosté tmy a to díky neviditelnému přísvitu.

Záznam fotopasti si můžete prohlížet na jejím displeji nebo ji propojit s počítačem. Pokud má fotopast chránit váš majetek, možná byste ocenili, kdybyste okamžitě věděli o každé hrozbě. S tím vám pomohou GSM fotopasti, ty vám budu pořízené snímky okamžitě posílat na telefon nebo na email. Jelikož jsou fotopasti na baterie, můžete je umístit naprosto kamkoliv, třeba i na zahradu nebo do lesa. S fotopastí zvládne pracovat každý a budete se cítit mnohem bezpečněji, když budete vědět, co se na vašem pozemku děje. Fotopast si dnes pořizuje stále více lidí a nemohou si ji vynachválit. Chtěli byste si fotopast také pořídit? V takovém případě navštivte specializovaný eshop Fotopast.eu.