Zaparkujte bez obav na letišti v Brně

Létání letadlem je skvělý způsob, jak se nejrychleji dostat z jednoho místa na druhé. Letišť je v tuzemsku více a kromě pražského patří mezi nejvytíženější letiště v Brně, které má celý název Mezinárodní letiště Brno-Tuřany. Jedná se o velké letiště, které v průměru odbaví kolem půl milionu cestujících ročně. Najdete ho 7,5 kilometru jihovýchodně od Brna. Svůj název nese po čtvrti, kde se nachází, tedy Tuřany.

Jak zde nejlépe zaparkovat?

Řešíte parkování letiště Brno? Mnoho lidí se domlouvá se známými, aby je na letiště odvezli nebo si dokonce objednávají i drahá taxi. Nejpohodlnější možností je pochopitelně dopravit se na letiště vlastním vozem, ale většinu lidí odrazují vysoké ceny za parkování přímo na letišti. Pokud chete jet na letiště vlastním vozem, nemusíte platit za parkování mnoho, stačí využít přilehlá parkoviště v blízkém okolí brněnského letiště.

Parkování je na nich výrazně levnější a hledání místa je snadné, stačí k tomu využít internetový systém Parklot. Systém se používá velmi snadno, stačí zde vybrat preferované letiště a následně čas a datum příjezdu a odjezdu. Po potvrzení hledání se vám zobrazí všechna volná parkovací místa a to i včetně celkové ceny za parkování. Jde o značně nižší ceny, než které byste platili za parkování na prkovištích letiště. Stačí si parkovací místo vybrat a zarezervovat. Vše je rychlé a jednoduché. Jedná se o oplocená a hlídaná letiště, kde bude váš vůz zcela v bezpečí a odjedete z něj pouze vy s vaší parkovací kartou. Co se týče dopravy z parkoviště na letiště, tu vám zajistí klimatizovaný autobus, který vás tam dopraví. Systém Parklot nemusíte využívat jen pro parkování na letišti v Brně, ale i na dalších mezinárodních letištích a to nejen v tuzemsku, ale i v Polsku, Rakousku nebo třeba Německu. Konečně se zbavíte starostí spojenými s parkováním. Až budete plánovat let letadlem, navštivte web Parklot.cz a včas si zarezervujte místa k parkování.