V Praze je pro turisty připraveno velmi útulné ubytování

  • admin
  • Leden 29, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V Praze je pro turisty připraveno velmi útulné ubytování

Poznat naši metropoli trochu víc zblízka, třeba o letní dovolené. Samozřejmě, na výletě se střední školou, pracovně nebo za kulturou tu byl snad už každý. Bohužel se vždy zastavíme jen na den nebo dva a nevychutnáme si krásy Prahy opravdu naplno. Není přitom nutné zarezervovat si místo v luxusním hotelu, kde za noc zaplatíte několik tisíc, protože existují samozřejmě i jiné – dostupnější varianty na úrovni.

Blízko na metro i do centra města

Nebudete muset cestovat nikam daleko, autobusem ani tramvají. Ať už jste se sem vydali pracovně nebo za poznáváním středověkých či raně novověkých architektonických památek, můžete bydlet uprostřed zeleně, a přesto nedaleko důležitých dopravních tepen. Ubytování Praha nabízí zajímavou alternativu nejen pro studenty, kteří si chtějí trochu užít léto a nemají právě velký rozpočet, ale třeba i mladé páry nebo seniory.

Dostupnost do centra je totiž vlastně o minutách, nikoliv dvou úmorných hodinách strávených v MHD, kde se musíte svézt doslova přes celé město. Na Václavském náměstí budete metrem už během čtvrthodinky, takže na celodenní výlet je pořád dost času…

Příjezd je možný kdykoliv během odpoledne

Dostanete se na místo už po obědě nebo třeba až v šest večer? Ani jedna z variant není neřešitelná, protože check-in na penzion Praha je možný kdykoliv mezi úderem poledne a půl osmou večer. Malý, ale útulný pokoj, čisté prostředí a plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

V objektu je také restaurace, takže pokud po dlouhé cestě přijde chuť na něco dobrého, je každý návštěvník vřele vítán. Teď už zbývá jen promyslet, za kterými památkami se vypravíte, protože Praha je historií doslova protkaná. Co třeba středověk a Karlův most, stavbu, kterou by mohla už brzy potkat nákladná rekonstrukce?