Ubytovna v Lošticích nabízí možnost pohodlného ubytování v moderní budově

  • admin
  • Listopad 21, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ubytovna v Lošticích nabízí možnost pohodlného ubytování v moderní budově

S termínem ubytovna se nám mnohdy spojí nevábně vypadající prostory a nepohodlné ubytování. V dnešní době však vypadají mnohé ubytovny naprosto jinak. Právě takovou je i moderní ubytovna Loštice, která nabízí komfort, moderní vzhled a čistě a vkusně zařízené zázemí.

Netradiční ubytovna

Hledáte-li ubytování Loštice, je pro vás ubytovna Loštice skvělou volbou. Jedná se spíše o netradiční ubytovnu, která vás na první pohled zaujme svým moderním vzhledem a vkusným zpracováním. Budova ubytovny je naprosto nová, zkolaudována na jaře roku 2019. Těšit se tedy můžete na novou moderní budovu i veškeré vybavení.

Ubytování

Ubytovna nabízí 30 dvoulůžkových pokojů, její celková kapacita je tedy 60 lůžek. Poskytuje ubytování dlouhodobého i krátkodobého charakteru. V případě zájmu o jejich služby stačí vyplnit online rezervační formulář. Ubytovat se zde tedy mohou jednotlivci, ale propojit lze ubytovnu i se zájmy vaší firmy. Jste-li firma, která má zájem o pravidelné či dlouhodobé ubytování vašich zaměstnanců, neváhejte ubytovnu kontaktovat. Ubytování Loštice a okolí vám nabídne dostatečný komfort.

Skvělé služby

Před ubytovnou se nachází také dostatečně velké parkoviště pro ubytované hosty, máte tedy vždy jistotu, že před ubytovnou vždy zaparkujete. Ubytovávat se můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V celé budově je také k dispozici Wi-Fi zdarma. Nechybí ani automat na kávu a další horké nápoje.

Komfort

Těšit se můžete na příjemné ubytování v komfortně zařízených pokojích. Každý pokoj totiž disponuje lednicí, stolem se židlemi, uzamykatelnými skříněmi i nočními stolky, sušáky na prádlo a ložním povlečením. Na každém patře se samozřejmě nachází společné sociální zařízení a společná kuchyň. V ní nechybí varná deska, konvice a mikrovlnná trouba. Nechybí ani pračka. V ubytovně tak najdete dostatečné vybavení pro delší pobyt a můžete zde žít v takřka domácím komfortu.