Hledáte ubytování v Chorvatsku?

  • admin
  • Leden 12, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte ubytování v Chorvatsku?

Pokud se rozhodujete kam na dovolenou k moři, je skvělou volbou chorvatské pobřeží. Ovšem neméně krásné jsou i chorvatské ostrovy. Pokud byste chtěli poznat tuto krásnou zemi blíže, využijte internetový portál Ubytování v Chorvatsku, kde najdete spoustu potřebných informací, článků, doporučení a různých zajímavostí. Jedná se o největší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku s přímým kontaktem na majitele jednotlivých objektů, aniž byste museli platit provizi cestovní kanceláři či jinému zprostředkovateli. Portál ubytování v Chorvatsku přináší aktuální informace o této krásné zemi a na Fóru o Chorvatsku, které je součástí portálu, si můžete vyměňovat názory, postřehy a zkušenosti s jinými turisty.

Jak portál funguje?

Hledáte-li vhodné ubytování, není nic jednoduššího, než zvolit příslušný region, poté zadat termín své dovolené a počet osob. Ihned obdržíte nabídku hotelů, penzionů či apartmánů, ze kterých si můžete vybírat podle svých představ. Výhodou je videoprezentace, díky které uvidíte reálně daný objekt, jeho vybavení i zasazení v krajině. Pak už stačí jen vyplnit příslušné údaje a odeslat nezávaznou poptávku, kterou obdrží přímo majitel objektu. Veškerá další komunikace pak již probíhá čistě jen mezi vámi a majitelem prostřednictvím e-mailu. Je to jedinečná příležitost, aby se vaše dovolená levně stala skutečností.

Co všechno se na portálu dozvíte

Užitečné jsou například informace o nově postavených ubytovacích objektech, ať už jsou to hotely, penziony, apartmány či jiná soukromá zařízení. Každý jistě uvítá informace o počasí v chorvatsku a zejména ve vybrané lokalitě. V orientaci vám pomohou mapy Chorvatska, mapy dálnic, jednotlivých regionů i konkrétních měst a letovisek, mapy ostrovů nebo chorvatských národních parků. Kdo se chce dozvědět zajímavosti o historii i současnosti známých chorvatských destinací, jako je například populární Makarská, světoznámý Dubrovník, úžasný národní park Plitvice a další, má k dispozici kategorii články.