Jak cestovat levněji? 10 tipů, jak na to

  • Alena
  • Prosinec 26, 2018
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak cestovat levněji? 10 tipů, jak na to

Levnější cestování neznamená, že bude vaše dovolená nekomfortní.Opak je pravdou, levnější cestování je v mnohém obohacujícím, přináší vám dobrodružství a místa, na která byste se jinak nedostali.

Rozpočet

Před odjezdem si sestavte denní rozpočet, který se budete snažit dodržovat. Díky tomu budete mít přehled o financích. Rozpočet je nutný,pokud budete cestovat delší dobu.

Levnější letenky

Sledujte ceny letenek přímo u aerolinek či na různých webech. Často narazíte na velmi levné letenky a různé akce. Hodit se vám mohou i slevové kódy, které najdete na internetu.

Nezaměřujte se na cíl, ale cenu

Vždy platí, že čím více časových možností máte a jste otevřeni různým destinacím, tím budou letenky levnější. Při hledání zadejte destinaci „Everywhere“ a seřadit letenky od nejlevnější, budete se divit, co na vás vybafne.

Inkognito

Při nákupu letenky použijte soukromý/inkognito režim prohlížeče, jelikož si rezervační portály pamatují předchozí vyhledávání, následně filtrují letenky, které by se vám mohly líbit. Poté začnou cenu letenek mírně zdražovat, čímž na vás tlačí, abyste je už koupili.