Toužíte mít kvalitní záznamy ze svého pozemku?

  • admin
  • Leden 1, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Toužíte mít kvalitní záznamy ze svého pozemku?

Vlastníte velkou část pozemku nebo lesa a chcete mít přehled, co se tam děje ve vaší nepřítomnosti? Máte podezření, že vám na pozemek vstupují vandalové nebo jiní nezvaní hosté. Jedním ze způsobů, jak zjistit, co se na vašem pozemku děje je najmutí nějakých brigádníků, kteří vám budou vše hlídat. Ovšem najít spolehlivé lidi v dnešní době není snadné. Mnohem efektivnější způsob ke zjištění nekalostí je pořízení fotopasti. Společnost Bunaty patří k předním dodavatelům fotopastí a mezi její klienty patří Policie ČR, lesy ČR a mnoho dalších prestižních společností.

Jak fotopast funguje?

Fotopast Bunaty je nenápadná krabička, kterou v lese mine každý bez povšimnutí. Při pořizování snímků je neslyšná. Proto nijak nenaruší klidný ráz lesa nebo vašeho pozemku. Klíčovým rozhodnutím oři výběru fotopasti je, zda si ji pořídíte s GSM modulem nebo bez něj. Fotopasti s GSM modulem odesílají během jedné minuty pořízené fotografie na váš email nebo mobilní telefon. Máte tak okamžitý přehled o všem na vašem pozemku. Na fotografii se tak podívate kdekoliv na světě a při porušení vstupu na soukromý pozemek, můžete okamžitě informovat policii a pořízenou fotografii jim přeposlat. Náklady na odesílání fotek jsou minimální, ovšem pořizovací cena je vyšší než u fotopastí bez GSM modulu. Fotografie u obou modelů jsou vysoce kvalitní s perfektním rozlišením.

Fotopasti Bunaty bez GSM modulu nemají možnost okamžitého odeslání fotografií. U těchto modelů se fotografie a videa ukládají na SD kartu, můžete si je také prohlédnout na velkém, LCD displeji. Baterie fotopastí Bunaty mají velmi dlouhou výdrž.

Hlídejte svůj majtek

Použitím fotopasti rychle objasníte případné krádeže vašeho majetku. Podle kvalitních fotografií nebude pro policii problém vetřelce rychle dopadnout a vy tak pomůžete zabránit jeho dalšímu řádění.