Uložte své doklady a platební karty do kvalitního pouzdra

  • admin
  • Prosinec 20, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Uložte své doklady a platební karty do kvalitního pouzdra

Celá řada z nás nosí v peněžence nejen peníze, ale i doklady, klubové a platební karty. Peněženka je pak naditá a mnohdy se stane, že neodolá náporu a rozbije se. Problém však nastává i ve chvíli, kdy ji ztratíme nebo nám ji někdo ukradne. Možným řešením by mohlo být pouzdro na doklady.

Jaké výhody pouzdra na doklady nabízejí?

Pořízením pouzdra na doklady můžeme eliminovat jejich ztrátu, neboť pouzdro z tašky či kabelky nevyndáváme tak často, jako třeba peněženku. Také zabráníme nechtěnému poškození peněženky, v níž se objeví pouze peníze, nikoli další věci, které zvětšují její objem.

Kvalitní pouzdra na doklady ocení i ti, kdo často cestují. Velmi často do nich lze, kromě dokladů, uložit také letenky a další důležité cestovní dokumenty.

Pouzdro na doklady se dá využít i pro platební karty, jež jsou tak dokonale chráněné před případným poškozením.

E-shop penezenky-ahal.cz nabízí různé modely pouzder. Pouzdra jsou vyrobena většinou z pravé kůže, ale lze si pořídit i pouzdro kovové.

Tipy pro vás

Pokud hledáte pouzdro na doklady s dostatkem kapes, dobrou volbou je pouzdro stylu dokladovky, které má větší množství průhledných kapes, nabízejících dokonalý přehled o tom, co se v které nachází. Tento model využívají jak muži, tak i ženy, u nichž se stalo velmi oblíbeným módním doplňkem.

Další možností jsou pouzdra se šňůrkou na krk nebo se zavěšením přes rameno. Vybírat lze ze dvou variant uzavírání a to na zipy či klopu s drukem. Některé modely dokonce nabízejí kombinaci druku i zipu.

V nabídce je také celá barevní škála a to nejen barvy klasické pro kůži, ale i další barevné varianty.

Pokud hledáte originální a neotřelý dárek, pak by to mohlo být kožené pouzdro na doklady. Kůže je materiál velmi kvalitní a výrobky z ní svému uživateli nabízejí nejen komfort, ale i dlouhou životnost.