Ubytování v Jasné pod Chopkom

Jasná pod Chopkom je nejznámějším rekreačním střediskem Nízkých Tater, které je vhodné pro letní i zimní dovolenou. V létě je východiskem pro pěší vycházky i hřebenové túry. Z Jasné vede na vrchol Chopku lanovka, která turistům zkrátí výšlap. V zimě je Jasná lyžařským rájem s množstvím vleků a sjezdovek všech kategorií. Navštívit hotel Jasná proto můžete v jakémkoliv ročním období.

Ubytovací možnosti v Jasné

K dispozici je zde několik hotelů, apartmánů a penzionů. Velice oblíbeným ubytovacím objektem v Jasné je hotel Björnson, který svým vybavením patří mezi nejznámější a nejkvalitnější hotely na celém Slovensku. Nachází se přímo pod lanovkou na Chopok a v bezprostřední blízkosti sjezdovky. Proto je tento hotel ideálním ubytovacím zařízením zejména pro lyžaře. Spíše než hotelem, lze Björnsonku označit jako horskou chatu, která je vhodná k ubytování rodin s dětmi, skupin přátel, manželských párů nebo například party mladých snowboardistů.

Další nabídky ubytování

V areálu Björnsonky se můžete ubytovat i v dalších objektech, kterými jsou například Villa a Hostel. Všechna tato ubytovací zařízení v Jasné se vyznačují výbornou úrovní vybavení i obsluhujícího personálu. Například v hotelu Björnson je k dispozici standardní pokoj a velký rodinný pokoj. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchovým koutem, televizor, wifi a pohodlný nábytek. Bonusem je nádherný výhled ze všech pokojů na kopce Nízkých Tater.

Apartmány Liptov

Na Liptově jsou i netypické varianty ubytování, které se tradičním hotelům poněkud vymykají. Jedná se o apartmány připomínající severskou architekturu. Minimalistický design, sepjetí s přírodou a hlavně materiál, kterým je dřevo, to jsou atributy, které každého uchvátí. Zvláštností je patnáct dvojchat, které mohou fungovat jako jeden velký propojený apartmán, nebo jako dva oddělené příjemné apartmány Liptov. Kapacita jedné dvojchaty je osm osob, které si mohou vychutnávat blízkost přírody díky velké prosklené čelní stěně.