Dovolená v Itálii není nikdy špatnou volbou

  • admin
  • Květen 27, 2019
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dovolená v Itálii není nikdy špatnou volbou

Přemýšlíte, kam toto léto vyrazíte na dovolenou? Pokud jste prozatím nenavštívili Itálii, měli byste tuto smutnou skutečnost napravit. Itálie má mnoho krásných regionů, čisté moře, přátelské obyvatelstvo, které vás pohostí opravdu skvělým jídlem a vínem. Vyrazte proto tento rok na dovolenou do Itálie.

Pohodová dovolená

Ať už zavítáte na sever Itálie, do jejího středu či na jih, zažijete pohodovou dovolenou na krásné pláži s čistým mořem. I sever Itálie, především oblast přímořské Ligurie, je opravdu krásný. Za návštěvu jistě stojí i jedinečné Toskánsko. Itálie vás překvapí nejen svou krásnou přírodou, ale i rozmanitou nabídku historických památek, skvělou gastronomií a poměrně levným ubytováním. Skvělou volbou je pro vás ubytování v Itálii.

Slunná Kalábrie

Pokud toužíte po slunné dovolené v teplíčku, popřemýšlejte o Kalábrii, která leží na samém jihu Itálie a je obklopena Tyrhenským a Jónským mořem. Kalábrie vám nabízí možnost strávit dovolenou plnou slunce, navíc zde nechybí dlouhá pobřeží a jsou zde také výborné podmínky pro milovníky potápění. Zvolit zde můžete ubytování v apartmánech, hotelu či kempech. Kempy Kalábrie nabízí skvělé zázemí a možnost levného ubytování. Můžete bydlet přímo u pláže a kochat se každodenními západy slunce. Bydlet v kempu má totiž řadu výhod. Jste stále v přírodě, obklopeni slaným vzduchem a slunečními paprsky. Díky tomu si Kalábrii náležitě užijete.

Sicilské Syrakusy

Dovolenou můžete strávit také v nádherném italském městě na Sicílii. Syrakusy jsou plné antických památek a na své si zde přijdou především milovníci historie. Syrakusy jsou i díky své nekropoli (archeologické naleziště), zapsány na seznam dědictví UNESCO. Hotel Syrakusy je pro vás skvělou možností, jak právě zde najít ideální ubytování.