Do Toskánska nemusíte jen cestovat, můžete zde bydlet

  • admin
  • Červen 16, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Do Toskánska nemusíte jen cestovat, můžete zde bydlet

Itálie je zemí, která si dokáže snadno získat naše srdce, je zde tolik krás, že by se daly jen těžko spočítat. Pokud se zde cítíte krásně, pravděpodobně do Itálie často cestujete. Itálie má mnoho krásných regionů a za jeden z nejkrásnějších se považuje Toskánsko.

Jde o malebný region, který se vám okamžitě vryje do paměti. Toskánsko je region ve středu Itálie, má rozlohu 22 990 km² a populaci asi 3,6 milionu lidí. Hlavním městem je Florencie a celé Toskánsko je známé svou krajinou a uměleckým odkazem. Šest toskánských lokalit bylo zapsáno na seznam chráněných památek UNESCO: historické centrum Florencie, historické centrum Sieny, náměstí katedrály v Pise, historické centrum San Gimignano, historické centrum Pienzy a Val d’Orcia.

Vlastní dům v Toskánsku

Pravidelné cestování do Toskánska je sice krásné, ale stále více lidí by zde raději bydlelo nebo zde mělo svůj vlastní dům na rekreaci, kam mohou přijet naprosto kdykoliv. Nákup nemovitosti v Toskánsku není složitý, stačí se obrátit na web https://www.italicahomes.com/cs, kde se vám nabízí nemovitosti k prodeji nejen v Toskánsku, ale v celé Itálii. Koupit si můžete dům, vilu, komerční objekt, farmu nebo pozemek. Nabídka je velmi široká a neustále se rozšiřuje.

U každé nabídky nechybí ceny, podrobné informace a také mnoho fotografií. O nemovitosti v turisticky atraktivních lokalitách je velký zájem a to nejen mezi Čechy, ale třeba i mezi Němci (ti také často touží mít Haus mit Meerblick in der Toskana) a dalšími národy. Itálie láká ke krásnému a pohodovému životu v krajině, která vás nikdy nepřestane fascinovat. Proč si kupovat dům v Čechách, když jsou vám domy v Itálii dostupné za příjemné ceny. Inspirujte se nabídkou nemovitostí a třeba narazíte na takový dům, který pro vás bude jako stvořený.