Chybí vám příroda? Ubytujte se v luxusním domě na stromě

  • admin
  • Únor 17, 2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chybí vám příroda? Ubytujte se v luxusním domě na stromě

Ne každý má tu výhodu, že má rodinný dům s velkou zahradou a za zády les. Mnoho lidí žije v rušném městě, každé ráno je přivítá výhled na šedivé sídliště a příroda je v nedohlednu. Životní styl plný práce a stresu je velmi nezdravý, lidé často zapomenou na základní hodnoty, které jsou v životě nejdůležitější a namísto toho, aby byli šťastní, tak jsou jak štvaná zvěř. Touží po domech, autech, penězích, ale zapomínají se radovat ze života, vyrazit do přírody nebo se věnovat těm, na kterých vám záleží. Načerpejte novou životní sílu v unikátních domech v korunách stromů.

Treehouse už čeká na vaší návštěvu

Utečte od vašeho hektického života, od všech vymožeností, počítačů, tabletů, telefonů a zaměřte se jen na sebe a na své blízké. Budete ubytováni v luxusním treehouse uprostřed lesa, v čisté a překrásné přírodě. Na chvíli si užijete božský klid, žádný městský hluk, starosti ani paneláky. Každé ráno vás probudí krásný východ slunce, zpěv ptáků a čerstvý lesní vzduch. Užijete si výlety v přírodě, grilování a zajisté se i po dlouhé době v klidu vyspíte v pohodlné posteli. Na terase se můžete zavěsit do houpací sítě, popíjet víno a kochat se hvězdnou oblohu bez světelného znečištění.

Budete na pár dní jako v ráji. Zajistěte si tento skvostný zážitek sami, s přáteli, se svým protějškem nebo celou rodinou. Ubytování na stromě si užijete, budete mít výhled na Ještěd, Bezděz, Ralskou pahorkatinu a mnoho dalšího. V životě je velmi důležité se občas zastavit a načerpat ztracenou energii, najít si čas přemýšlet o tom, co je důležité a věnovat se chvíli tomu, abyste se cítili šťastní a svobodní. Domy na stromě nejsou příliš daleko od Liberce, jsou poblíž obce Křížany, v krásném a čistém lese. Budete se zde cítit úchvatně. Pokud se chcete dozvědět více o tomto senzačním způsobu ubytování, navštivte web Treehousejested.cz, kde si můžete tento zážitek i zarezervovat.