Jurský park naživo? Zaleťte si na Azorské ostrovy

  • Alena
  • Prosinec 22, 2018
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jurský park naživo? Zaleťte si na Azorské ostrovy

Pokud byste chtěli zažít opravdu jedinečnou dovolenou naplněnou objevováním přírodních krás, zaleťte si na portugalské Azorské ostrovy. Jsou to opravdu překrásné ostrovy, které jsou oblíbené pro svou možnost pozorovat velryby. Objevit zde však můžete řadu přírodních krás a jedinečností.

Sopečná jezera

Na Azorských ostrovech jsou zastoupena velká sopečná jezera,která jsou opravdovým skvostem přírody. Objevíte zde i množství horkých pramenů vyvěrajících ze země, tudíž i mnoho přírodních horkých „bazénků“. Kochat se můžete rozmanitostí ostrovů, vodopády, jeskyněmi, plážemi s černým pískem,krásnými skalami a množstvím krav, které potkáte na každém rohu. Na některých ostrovech se také hojně pěstují ananasy a navštívit můžete i ananasové farmy.

Leťte z Portugalska

Doporučujeme na Azorské ostrovy letět z Portugalska. Z České republiky je letenka na Azory celkem nákladná, ale pokud si zaletíte do Portugalska, kde strávíte příjemný čas, můžete se vydat za velmi příznivou cenu na Azorské ostrovy. Z Lisabonu se dá sehnat letenka tam i zpět z 1000Kč.